Strona: 1


Szybkowar Elo Praktika Fit4Fun Darling XS


Szybkowar ciśnieniowy wykonany ze stali nierdzewnej, z zawartością chromu i niklu w proporcji 18/10. Idealny stosunek procentowy pierwiastków zawarty w stali gwarantuje szybkowarowi doskonałą odporność na powstawanie rdzy. Dodatkowo nadaje mu bardzo dużą trwałość i gładkość, w związku z tym, bakterie nie namnażają się i bardzo łatwo go oczyścić po użytkowaniu, przywracając pierwotny wygląd naczyniu.

Szybkowar posiada automatyczny system regulacji ciśnienia z dwoma ustawieniami. Zapewni dodatkowo oszczędność energii do 70% oraz zmniejsza czas potrzebny do gotowania od 1/4 do 1/3 niż w tradycyjnych garnkach! Taki sposób gotowania zapewni pełnię smaku, a potrawy zachowają więcej wartości odżywczych! Doskonale nadaje się do gotowania przy użyciu małej ilości wody, co pozwala zachować witaminy, minerały i aromaty. Posiada solidne dno i można go używać zarówno na kuchence gazowej jak i indukcyjnej.

Dane techniczne:

Średnica: 18,0 cm,
wysokość całkowita: 21,0 cm,
Pojemność: 3,2 l.

Zastosowanie:

Kuchenka gazowa
Kuchenka elektryczna
Kuchenka indukcyjna
Kuchenka ceramiczna


Szybkowar FISSLER VITAQUICK 4,5l.


Seria Vitaquick łączy w sobie to co najbardziej cenione jest w gotowaniu - szybkość i zdrowe przygotowywanie potraw. Aby to osiągnąć powstał szybkowar Fissler Vitaquick. To naczynie pozwoli na przyspieszenie procesu gotowania, bez straty wartości odżywczych posiłku. Wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10. Dostosowany do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym do indukcji.
Pojemność: 4,5l.
Średnica: 22cm

Strona: 1


Oferujemy m.in produkty firm:

strony internetowe BRANDPOINT.PL