Strona: 1


Patelnia Fissler Adamant NOWOSC


Adamant - patelnia twarda jak skała!

Dzięki szerokiemu brzegowi i bardzo dużej powierzchni smażenia patelnie adamant pozwalają przygotowywać wiele porcji potrawy, które można łatwo przewracać na drugą stronę. Bezpieczny uchwyt z możliwością zamocowania szklanej pokrywy i osłony zapobiegającej pryskaniu zwiększa wygodę pracy w kuchni. Praktyczna skala pojemności ułatwia pomiar objętości płynów.
Dzięki patelniom adamant możesz zapomnieć o rysach. Jak to możliwe? Sekretem jest wyjątkowo odporna powłoka. Zawiera cząsteczki karborundu (węglika krzemu), dzięki którym tworzy się zupełnie nowa struktura powierzchni. Warstwa ochronna jest twarda jak skała. Pozwala korzystać nawet z metalowych przyborników kuchennych! Patelnia może zostać użyta na każdym rodzaju kuchenki, również indukcyjnej. Charakteryzuje się wyjątkowymi właściwościami zapobiegającymi przywieraniu i zapewnia znakomite przewodnictwo cieplne. Jest idealna zarówno do delikatnego, jak i szybkiego smażenia. To uniwersalny sprzęt dla Twojej kuchni. 5 lat gwarancji.

Patelnia występuje w rozmiarze:
20 cm
24 cm
28 cm

Komplet sztućców 24el. FISSLER TOSCANA NOWOSC


Sztućce wykonane są w całości ze stali nierdzewnej 18/10, matowionej na trzonkach. Prosty, minimalistyczny design sprawi, że nadają się zarówno do użytku codziennego, jak i do eleganckiej, okazjonalnej zastawy stołowej

Zestaw garnków 9 elementów FISSLER SOLEA PROMOCJA


Garnki z linii Fissler Solea to nowy standard gotowania.Wykonane są ze stali szlachetnej 18/10, są doskonałym wyborem dla kucharzy ceniących sobie ponadprzeciętną stylistykę i dużą funkcjonalność naczyń kuchennych. Solea są zmatowione na zewnątrz i wewnątrz z idealnie wypolerowanym, błyszczącym rantem. Korpus garnka wykonany jest ze stali nierdzewnej 18/10. Nadają się na każdy typ kuchenki oraz do zmywarek.

Cechy Solea:
- Funkcja odcedzania
- Zaczepianie pokrywy na rancie garnka
- Przechowywanie garnków jeden w drugim
- Miarka do odmierzania i precyzyjne wylewanie
- Miarka do odmierzania i precyzyjne wylewanie

Szybkowar FISSLER VITAQUICK 4,5l. NOWOSC


Seria Vitaquick łączy w sobie to co najbardziej cenione jest w gotowaniu - szybkość i zdrowe przygotowywanie potraw. Aby to osiągnąć powstał szybkowar Fissler Vitaquick. To naczynie pozwoli na przyspieszenie procesu gotowania, bez straty wartości odżywczych posiłku. Wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10. Dostosowany do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym do indukcji.
Pojemność: 4,5l.
Średnica: 22cm

Czajnik z gwizdkiem Schulte Ufer Zora NOWOSC


Czajnik o średnicy 26 cm i pojemności 2,6l wykonany ze stali nierdzewnej. Wizualnie Zora imponuje kolorową powierzchnią w kolorze miedzi. Czajnik jest również przekonujący funkcjonalnie: nadaje się do indukcji i jest łatwy w użyciu dzięki praktycznemu, obrotowemu uchwytowi.

Komplet garnków 9 el. FISSLER PROFI COLLECTION NOWOSC


Powyższa seria została zaprojektowana przez profesjonalistów dla profesjonalistów. Sprawdzi się zarówno przy profesjonalnym gotowaniu, jak i w użytkowaniu o charakterze domowym. Różnorodność kompletu umożliwia dobranie odpowiedniego garnka do konkretnej potrawy.
Garnki nadają się na wszystkie typy kuchenek, w tym na indukcję. Naczynia zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10.

W skład kompletu wchodzi:
-Garnek wysoki z pokrywą 2l.
-Garnek wysoki z pokrywą 3,9l.
-Garnek wysoki z pokrywą 6,3l.
-Garnek niski z pokrywą 2,6l.
-Patelnia 24cm

Strona: 1


Oferujemy m.in produkty firm:

strony internetowe BRANDPOINT.PL