Strona: 1


Komplet sztućców 24el. FISSLER TOSCANA NOWOSC


Sztućce wykonane są w całości ze stali nierdzewnej 18/10, matowionej na trzonkach. Prosty, minimalistyczny design sprawi, że nadają się zarówno do użytku codziennego, jak i do eleganckiej, okazjonalnej zastawy stołowej

Zestaw garnków 9 elementów FISSLER SOLEA PROMOCJA


Garnki z linii Fissler Solea to nowy standard gotowania.Wykonane są ze stali szlachetnej 18/10, są doskonałym wyborem dla kucharzy ceniących sobie ponadprzeciętną stylistykę i dużą funkcjonalność naczyń kuchennych. Solea są zmatowione na zewnątrz i wewnątrz z idealnie wypolerowanym, błyszczącym rantem. Korpus garnka wykonany jest ze stali nierdzewnej 18/10. Nadają się na każdy typ kuchenki oraz do zmywarek.

Cechy Solea:
- Funkcja odcedzania
- Zaczepianie pokrywy na rancie garnka
- Przechowywanie garnków jeden w drugim
- Miarka do odmierzania i precyzyjne wylewanie
- Miarka do odmierzania i precyzyjne wylewanie

Komplet garnków 9 el. FISSLER PROFI COLLECTION NOWOSC


Powyższa seria została zaprojektowana przez profesjonalistów dla profesjonalistów. Sprawdzi się zarówno przy profesjonalnym gotowaniu, jak i w użytkowaniu o charakterze domowym. Różnorodność kompletu umożliwia dobranie odpowiedniego garnka do konkretnej potrawy.
Garnki nadają się na wszystkie typy kuchenek, w tym na indukcję. Naczynia zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10.

W skład kompletu wchodzi:
-Garnek wysoki z pokrywą 2l.
-Garnek wysoki z pokrywą 3,9l.
-Garnek wysoki z pokrywą 6,3l.
-Garnek niski z pokrywą 2,6l.
-Patelnia 24cm

Strona: 1


Oferujemy m.in produkty firm:

strony internetowe BRANDPOINT.PL