Strona: 1


Termos dzbanek Emsa Basic


Termos w formie dzbanka z kolekcji Basic autorstwa niemieckiej firmy Emsa to produkt bardzo funkcjonalny i o świetnym wyglądzie. Wykonany został z wysokiej jakości tworzywa sztucznego ABS, dzięki któremu jest wyjątkowo trwały. Wysoką funkcjonalność gwarantuje wykonany ręcznie wkład ze szkła borokrzemowego, które umożliwia utrzymywanie temperatury umieszczonych w nim napojów przez wiele godzin. Termos wyposażony jest w duży i poręczny uchwyt, a także łatwy w obsłudze przycisk do otwierania i zamykania. Ich połączenie umożliwia użytkowanie go za pomocą jednej ręki, co zapewnia dużą wygodę w trakcie przelewania jego zawartości do filiżanek czy kubków.

EMSA Eleganza


Termos konferencyjny Eleganza z kolekcji niemieckiego producenta firmy Emsa doskonale sprawdzi się w biurach czy na salach konferencyjnych. W całości wykonany został z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10, dzięki której jest wytrzymały i elegancki. Dzięki stuprocentowej szczelności i podwójnej konstrukcji ścianek umieszczone w nim napoje utrzymują swoją temperaturę przez długi czas. Korzystanie z termosu ułatwia pokrywa z wygodnym, obsługiwanym jednoręcznie przyciskiem. Jego czyszczenie jest natomiast łatwiejsze dzięki możliwości mycia w zmywarce.

EMSA Senator


Termos stalowy z kolekcji Senator autorstwa niemieckiej firmy Emsa to wysokiej klasy produkt, który przyda się w każdym domu. Wykonany został z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10, dzięki czemu jest bardzo wytrzymały, a zastosowanie podwójnych ścianek zapewnia długotrwałe utrzymanie temperatury napojów. Termos jest w stuprocentach szczelny, co pozwala uniknąć nieumyślnego wylania się jego zawartości. Wyposażony jest w izolowaną stalową pokrywę, która jednocześnie może być wykorzystywana jako kubek na różne napoje. Picie z termosu jest natomiast bardzo wygodne dzięki korkowi z systemem Quick Press, który umożliwia szybkie i wygodne otwieranie go jednym przyciskiem. Czyszczenie termosu ułatwia z kolei możliwość mycia w zmywarce.

Strona: 1


Oferujemy m.in produkty firm:

strony internetowe BRANDPOINT.PL